Apie

Apie

Kiek daug istorijų slypi Lietuvos mene. Nori jas sužinoti? Dalyvauk MOdisėjoje ir patirk meno pažinimo nuotykį bei laimėk išskirtinius prizus!

Kas tai?

MOdisėja – tai vieną dieną trunkantis virtualus Lietuvos meno nuotykis–žaidimas. Joje gali dalyvauti naudodamasis mobiliuoju telefonu, kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu.

MOdisėją sudaro 20 įtraukiančių klausimų, kurie tau padės sužinoti daugiau apie Lietuvos meną (ir ne tik). Juose pamatysi ir meno kūrinių – jie padės rasti teisingą atsakymą. Pažadame, naujų dalykų sužinosi, o ir savo rutiną smagiai praturtinsi!

Kas gali dalyvauti?

Tai nemokamas virtualus Lietuvos meno nuotykis, kuriame dalyvauti kviečiami VISI!

O jei esi moksleivis, tavęs laukia ir specialūs prizai.

Kada?

Užsiregistruok iš anksto arba balandžio 22 d. nuo 8 iki 24 val. užsuk į mo.lrt.lt ir dalyvauk meno nuotykyje!

Kas gali laimėti?

Norintiems ne tik daugiau sužinoti apie meną, bet ir mėgstantiems greitį bei taškus, pažadame išrinkti 3 geriausius žaidėjus ir 3 efektyviausiai sužaidusius moksleivius.

Prizinių vietų nugalėtojais taps daugiausia teisingų atsakymų per trumpiausią laiką surinkę dalyviai. Jų šiais metais laukia specialūs, naujai įsteigti prizai!

DAUGIAU APIE PRIZUS

O kokie klausimai?

MOdisėjos klausimus kuria MO muziejaus komanda, todėl šiame nuotykyje sutiksi menininkus ir jų kūrinius bei istorijas nuo 1960-ųjų iki šių dienų. Būtent to modernaus ir šiuolaikinio Lietuvos meno laikotarpio, kurį atspindi MO kolekcija.

Išduodame paslaptį – taip pat bus klausimų, kuriuose kviesime atrasi netikėtų faktų, įdomių detalių apie buvusių ir šiuo metu MO muziejuje eksponuojamų parodų kūrinius, jų autorius.

Kaip atsiimti prizus?

MOdisėjai pasibaigus, su prizinių vietų nugalėtojais susisieksime el. paštu. Nekantraujame pasveikinti ir apdovanoti!

O jei turi klausimų, bendraukime modiseja@mo.lt