Apie

Apie

Kiek daug istorijų slypi Lietuvos mene. Nori jas sužinoti? Dalyvauk MOlimpiadoje!

Kas tai?

MOlimpiada – tai vieną dieną trunkančios virtualios Lietuvos meno žaidynės. MOlimpiadą sudaro 30 trumpų ir įtraukiančių klausimų, kurie tau padės sužinoti daugiau apie Lietuvos meną. Žaidynėse pamatysi ir meno kūrinių - jie padės rasti teisingą atsakymą

Pažadame, naujų dalykų sužinosi ir savo rutiną praturtinsi. Naminė kiaušinienė kaip asambliažas? O gal ekspresyvūs, abstrakcionistiniai ar net siurrealistiniai sapnai aplankys? Žinoma, kodėl gi ne. Galima bus mintimis išeiti už paveikslo rėmų!

Kas gali dalyvauti?

Tai nemokamos virtualios Lietuvos meno žaidynės, kuriose dalyvauti kviečiami VISI! Neskirstysime nei į amžiaus, nei į svorio kategorijas.

Kada?

Užsiregistruok iš anksto arba birželio 4 d. nuo 8 iki 24 val. užsuk į mo.lrt.lt ir dalyvauk žaidynėse!

Kas gali laimėti?

Sportinis šūkis skelbia, jog svarbu dalyvauti, o ne laimėti. Visgi mėgstantiems greitį ir taškus, pažadame išrinkti 5 geriausius. Jais taps daugiausiai teisingų atsakymų per trumpiausią laiką surinkę dalyviai. 5 – kaip ir olimpiniai žiedai vėliavoje! Sužinok apie prizus čia.

O kokie klausimai?

MOlimpiados klausimus kuria MO muziejus, todėl žaidynėse sutiksi menininkus ir istorijas nuo 1960-ųjų iki šių dienų. Būtent to nuostabaus modernaus ir šiuolaikinio meno laikotarpio, kurį atspindi MO kolekcija.

Jei turi klausimų, bendraukime molimpiada@mo.lt