Taisyklės

Modernaus Meno Žaidimas – MOdisėja

Modernaus Meno Žaidimą – MOdisėją (toliau – MOdisėja) organizuoja MO muziejus ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (toliau – Organizatoriai).
MOdisėja – tai vieną dieną trunkantis virtualus modernaus meno žaidimas. Registracija ir dalyvavimas vyksta adresu mo.lrt.lt. Dalyvavimas nemokamas.

Data ir laikas

MOdisėja vyksta vieną dieną – 2022 m. lapkričio 10 d. (ketvirtadienį) nuo 8:00 val. iki 24:00 val.

Dalyviai

MOdisėjoje gali dalyvauti visi norintys. Perspėjame, kad kai kurie MOdisėjos klausimai gali būti jautrūs.

MOdisėjos klausimai ir eiga

MOdisėją 2022 sudarys 20 uždarų įvairaus lygio klausimų.
Klausimai bus aktyvūs lapkričio 10 dieną 8:00–24:00 val.
MOdisėjoje galima dalyvauti (užpildyti registracijos anketą) tik vieną kartą.
MOdisėjos klausimus rengia MO muziejus.

Kaip dalyvauti MOdisėjoje?

Užsiregistruok puslapyje mo.lrt.lt. Registruotis galima iš anksto (nuo spalio 27 d.) arba prieš pradedant žaidimą lapkričio 10 d.

Vertinimas

Kiekvienas klausimas vertinamas 1 tašku. Už neteisingus atsakymus taškai nebus minusuojami. Laimėtojais bus pripažinti daugiausia teisingų atsakymų per trumpiausią laiką surinkę dalyviai. Šeši laimėtojai bus apdovanoti MO prizais.

Teisingi atsakymai kiekvienam dalyviui, sutikusiam gauti informaciją apie MOdisėją, bus išsiųsti asmeniškai el. paštu, žaidimui pasibaigus. Taip pat žaidimui pasibaigus visi teisingi atsakymai bus pateikti ir žaidimo svetainėje mo.lrt.lt. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai el. paštu.

MOdisėjos Organizatoriai pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio įspėjimo pašalinti iš MOdisėjos bet kurį MOdisėjos dalyvį, dėl kurio Organizatoriams kyla įtarimų dėl bet kokio MOdisėjos dalyvio nesąžiningumo dalyvaujant MOdisėjoje (akademinio nesąžiningumo, dalyvavimo daugiau nei vieną kartą ir kt.). Tokio(-ių) MOdisėjos dalyvio(-ių) rezultatai Organizatorių nevertinami arba anuliuojami.

Prizai

MOdisėjos prizus steigia MO muziejus. Šeši dalyviai, surinkę daugiausia teisingų atsakymų per trumpiausią laiką, bus apdovanoti prizais. Prizai yra nekeičiami, tačiau gali būti perleidžiami.

MOdisėjos prizus rasi čia

Laimėtojai apie prizus ir jų atsiėmimą bus informuoti el. paštu.

Privatumo politika

Privatumo politika, slapukų naudojimo tvarka ir taisyklės

Daugiau informacijos

MOdisėjos puslapyje mo.lrt.lt
Facebook renginyje „MOdisėja 2022. Modernaus meno žaidimas“ arba bendraukime el. paštu modiseja@mo.lt